Приватне підриємство  " ДЕРОМ " надає послуги з газації порожніх складських приміщень, млинів, крупорушок, олійниць і т.д.; з фумігації зернових продуктів в складах, силосах, силосних банках, в потоці і т.д. Підприємство має 15-ти річний досвід у цій галузі, спеціалізований транспорт, високотехнологічне обладнання,високоякісні препарати зарубіжних провідних виробників, та досвідчений штат працівників, які мають великий досвід роботи, посвідчення  державного зразка та всі необхідні допуски; є членами Всеукраїнської фумігаційної асоціації  та пройшли підготовку в  спеціалізованих закладах за даним фахом в таких, як:

 1. Національний аграрний університет м. Київа.
 2. Інститут захисту рослин.
 3. Державна санітарно-епідеміологічна служба.
 4. Інспекція захисту рослин.
 5. Одеський інститут спеціалістів морського і річкового транспорту по проведенні фумігаційних робіт у специфічних умовах в портах і на суднах.

Наше підприємство може на високому рівні та з високою якістю виконати роботи на вашому підприємстві,  надати рекомендації  по зберіганню зернових продуктів без шкідників, та по підтримці фітосанітарного стану на вашому підприємстві.   Наше підприємство проводить подвійну обробку складських приміщень. Перша обробка - мокра обробка приміщень генератором холодного туманна підходить, як для закритих  приміщень, так і для обробки  прискладської території, авто прийомок та інших об’єктів, які розташовані на території під відкритим небом. Газова обробка проводиться з додаванням до препарату спеціалізованого прилипала, що підвищує дію препарату на 30-40%. Цей метод проводиться розпилювачами  на масляній основі, яка після обробки залишає захисну плівку на всіх оброблених поверхнях, заповнюе повністю закрите приміщення газовою сумішшю  та видає залишковий захист на довгий термін. Така обробка дуже ефективна в закритих приміщеннях. Після такої обробки шкідники, які будуть проникати до приміщень через щілини в стінах та в даху, при контакті з поверхнями, обробленми таким методом, будуть гинути до 80%. Дана обробка проводиться термічним генератором гарячого тумана  для того, щоб газ міг піднятись до повної висоти приміщення та знешкодити шкідників у всіх важкодоступних місцях.

Ціни на послуги станом на травень 2015р.

 

Подвійна обробка приміщень препаратом Актеллік = від 0.44коп. до 0.68 коп. за м.куб.

Подвійна обробка приміщень іншими препаратами = від 0.40 коп. до 0.60 коп. за м. куб.

 Фумігація зернових препаратами китайського виробництва від 8,50 грн. за 1 тону.

 Фумігація зернових препаратами німецької фірми degesch   від 12 грн. за 1 тону.

 

Керівництва  деяких підриємств вважають, що позбутися шкідників можна «своїми силами» або вирішити проблему за копійки - це помилка.  Придбання непрофесійних та дешевих  препаратів та непрофесійне їх застосування не позбавить від шкідників, а тільки скоротить їх чисельність, а через деякий час вони знову створять ще більше проблем. Особливістю професійних препаратів та професійне їх застосування - є знищення шкідників на 100% .

 Імпортні препарати високої якості коштують недешево, плюс кваліфікована праця професійних майстрів-дезенфекторів та фумігаторів роблять послуги вельми не дешевими.

    На ринку існує чимало фірм, що проводять роботи за вигідними цінами та дешевими  несертифікованими препаратами. Але знайте: отримуючи дешеві послуги, ви піддаєте ризику себе та ваших робітників, які можуть потрапити до лікарні з отруєнням, в приміщеннях може тривати запах препарату тривалий час і допуск робітників в такі приміщеня неможливий, так як робітники отримають отруєння! Це повязано  із застосуванням дешевих неякісних препаратів, що дуже шкідливі та залишають запах в продукції та приміщені на тривалий час. А тим часом, ви ще не вирішили і проблему, бо шкідники повернуться  і знову треба з ними боротися. А найголовніше - що таким  підприємствам не можна виставити якісь претензії, тому що у таких підприємств немає ні адреси,   ні бухгалтера, а якийсь тимчасовий офіс у незрозумілому приміщенні. Такі підприємства не мають спецілізованого транспорту, а приїздять на звичайних легкових автомобілях, в яких знаходятся ядохімікати, обладнання,робочий одяг та самі працівники. Так, про які заходи безпеки чи охорону праці може йти мова? А головне, що такі підриємства не є членами всеукраїнської  фумігаційної асоціації, яка контролює своїх членів з якості виконаних робіт! Охороні праці, захисту навколишнього серидовища, екології та іншіх нормативних актів!

 ПП " ДЕРОМ " надає   послуги по дератизації приміщень та території підприємств! У нас можна придбати високоякісний препарат для боротьби з гризунами, який дуже єфективний та простий у використанні.  

 Принципи роботи обладнання та методи обробки.

При подвійній обробці приміщень використовуються генератори гарячого тумана, до яких препарат готується на масляній основі з додаванням прилипача, який підвищує дію препарату від 15% до 30%. Цими генераторами газом заповнюются усі  приміщення, норії та обладнання. Цей газ заповнює усі куточки та щілини, не пропускаючи жодного міліметра, включаючи дах. Після такої обробки усі поверхні вкриваються тонкою плівкою з препаратом і при контакті шкідників з обробленими поверхнями, так як ми використовуємо препарати контактно-кишкової дії, частина шкідників гине, які проникають або завезені з продукціею при контакті з такими поверхнями.

 У генераторах холодного туману (ультрамалооб’емні розпилювачі), скорочене – УМО, використовується диспергаційний принцип утвору аерозолю. Механізм розпилення полягає в наступному: під дією гідравлічного тиску й аеродинамічної сили повітря рідина витягається у вузькі струмки, які потім розриваються на краплі під дією сил поверхневого натягу. Найважливішим фактором, що визначають поведінку струменя, є швидкість її руху стосовно повітря. При цьому байдуже, чи буде в русі повітря, а рідина практично нерухлива або вона буде мати значну швидкість і направлятися в нерухливе повітря. Основною зовнішньою причиною розпаду струменя є вплив на її поверхню аеродинамічних сил, що прагнуть деформувати й розірвати струмінь, тоді як сили молекулярної взаємодії в рідині перешкоджають цьому.Генератори холодного туману краплі препарату розміром близько 5-50 мкм. Цей метод забезпечує утвір рівномірного вологого осаду на всіх поверхнях приміщення, включаючи стелю, а також на всіх елементах устаткування й внутрішньої облаштованості. Основними перевагами генераторів холодного туману є широкий діапазон засобів, що використовуються.У 2011 році на семінарі у м. Кракові нами було придбане нове обладнання, генератори холодного тумана з електростатичним зарядом крапель для кращого прилипаня крапель до обробляемої поверхні. На цих моделях генераторів застосована іноваційна технологія електростатичного заряду розпиляемих крапель. Маленькі та  однорідні краплі піднімають якість обробки та ефективне використання препарату до 90%, чим дуже підіймають якість обробки! Електростатичні краплі міцніше прилипають до обробляемих поверхонь та обладнання, чим збільшують площу обробки та продовжують дію препарату!

                               Наслідки  та збитки від шкідників

   За багато тисячоріч комахи дивним образом пристосувалися до життя в зерні. Самі небезпечні з них  рисовий і комірний довгоносики, рижий мукоїд, зерновий точильник і зернова міль - у якості житла й свого продовольчого складу використовують самі зернятка. Вони зі спритністю забираються усередину зерновок, де, виражаючись складом класика, їм "готовий і стіл, і будинок". Цей "стіл" у вигляді ендосперму, заради якого людство вирощує пшеницю, вони після його поїдання заміняють своїми трупиками, линочными шкурками, екскрементами, сечовою кислотою й іншими виділеннями. Зерно й вироблена з нього борошно стають не придатними для харчування, отрутними. Саме тому зерно заборонене "прямою особою" використовувати на продовольчі цілі, якщо сумарна щільність забруднення (СПЗНПЗ,сиз,СП,спи,СПС,СПУ) його комахами й кліщами перевищує 15 экз/кг.

Щоб такого не відбувалося, необхідно дотримувати інтегрованої системи заходів щодо захисту зерна від комах і кліщів. Та не забувати про профілактичні заходи на вашому підприемстві які в подальшому значно скоротять витрати на боротьбу зі шкідниками тому що профілактичні заходи набагото дешевші ніж боротьба з шкіниками у зараженній зернопродукції. А саме головне підтримка фітосанітарного стану вашого підприемства набагато скоротить ваші затрати на боротьбу з шкідниками!


Crafted by Spy: 2012